Mistrzostwa Europy w Motocrossie w klasach EMX 65, EMX 85 oraz EMX Kobiet!


Moi Drodzy! Cieszyński Klub Motorowy pragnie Was poinformować,
że 20-21 maja 2017 r. organizujemy jak w latach poprzednich Mistrzostwa Europy w Motocrossie w klasach EMX 65, EMX 85 oraz EMX Kobiet!
W tych dniach zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników i zapaleńców sportów motorowych na tor motocrossowy w Cieszynie-Boguszowicach przy ulicy Motocrossowej.
Będziemy mogli podziwiać zmagania zawodników z całej Europy. Po raz kolejny, po zeszłorocznym Pucharze Europy Kobiet - Dziewczyny pokażą na co je stać!

Moc emocji, niezapomniane wrażenia, ryk silników i dużo atrakcji - To wszystko czeka na Was już wkrótce. Już dzisiaj zaplanujcie ten weekend z Nami!

Zapraszamy serdecznie!
CKM

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

dotacja.png

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby "Remont i rozbudowa Toru Motocrossowego w Cieszynie szansa rozwoju sportów motorowych i rowerowych"Beneficjent: Stowarzyszenie Cieszyński Klub Motorowy. Wartość projektu: 3 002 917.86 PLN Wartość dofinansowania: 1 975 792.73 PLN. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl